• KWIECIEŃ

• W minionym miesiącu nasi uczniowie mieli możliwość angażujących działań związanych z narodowymi świętami majowymi.

W ramach tych obchodów, uczniowie zostali zaangażowani w projektowanie kotylionów, które mogą zostać wydrukowane przy użyciu technologii druku 3D.

W trakcie tych zajęć, uczniowie wykorzystywali swoją kreatywność i umiejętności projektowe do stworzenia unikalnych wzorów kotylionów. Pracując indywidualnie lub w grupach, opracowywali różnorodne projekty, uwzględniając istotne symbole i elementy związane z narodowymi świętami majowymi.

Również w kwietniu, uczniowie klas starszych mieli okazję zapoznania się z zestawami Arduino oraz napisania swojego pierwszego programu w środowisku Arduino IDE. Te zajęcia miały na celu rozwijanie umiejętności programowania, kreatywności i innowacyjnego myślenia.