• INNOWACJE - archiwum

• Rok szkolny 2022/23

B. Orlik “Chemia nie taka straszna”

Ewelina Stajer - Gamża „Leporello - sposób na lekturę”

Katarzyna Idus "Tabliczka mnożenia królową liczenia"

Martyna Ulatowska “Lektura w klockach”

Edyta Dykowska “Głośne czytanie jest OK!”

Anna Dziedzic  "Popołudniowe zajęcia kulturowe z języka angielskiego"

Agata Grygier, Monika Piasek "Zabawy w słówka - frazeologiczna łamigłówka"

Zbigniew Ziebura  “STEAM - nauczanie przez doświadczanie”

Rok szkolny 2021/22